0,- Kč 0 Ks

Rychlé hledání

Úvodní stranaLyžeBAZAROVÉ LYŽE A BOTYBazar - lyže modely 2017/18

lyže Kastle MX Limited s vázáním Kastle K12 Ti Full model 2018

AKCE
lyže Kastle MX Limited s vázáním Kastle K12 Ti Full model 2018

lyže Kastle MX Limited s vázáním Kastle K12 Ti Full model 2018

  • Bazarové lyže, jednu sezónu používané v rakouské půjčovně či na testovacích akcích.
  • Lyže jsou po kompletním servisu - broušení skluznice, broušení hran, voskování za horka a po kontrole funkčnosti vázání.
  • Všechny nabízené lyže jsou pravidelně odborně servisované, známe jejich celou historii a ručíme za to, že nakoupíte s výhodným poměrem cena/výkon!
  • Lyžím rozumíme, prodáváme, lyžujeme, servisujeme už od roku 1991.
  • Garantujeme, že budete mít zánovní lyže, se zárukou 2 rok od data koupě


Úroveň lyžaře:12345678910

Výrobce: Kastle


Vhodné pro výšku postavy: od 165 do 190 cm


Vhodné pro terén:

  • ze 70 až 90% upravené sjezdovky

Vhodné pro oblouk:

  • krátký oblouk
  • střední oblouk

Dostupnost: Skladem


Naše cena: 9 990,-

Běžná cena: 49 400,-


PŘED ZAKOUPENÍM NASTAVTE PARAMETRY ZBOŽÍ:
Velikost

Množství:


Skluznice po servisu: po servisu - stav 100%

Hrany po servisu: po servisu - stav  100%

Množství a síla hrany: stav velmi dobrý  80 - 90%
Povrchová úprava:  stav velmi dobrý  80 - 90%
Povrch lyží je pouze poškrábán běžným užíváním.

Kastle MX Limited s vázáním Kastle K12 Ti Full model 2018


Před několika lety podnikl Kastle odvážný krok k vybudování ultravysoké uhlíkové verze svého klasického řezáku LX 82 a nazval ho CPM 82. Bylo to senzační. Inspirovaný tímto úspěchem se šílení géniové v Kastle rozhodli udělat další krok.
Výsledek:  MX Limited.
Jedná se o uhlíkovou konstrukci modelu MX84, s ultra-elegantním vzhledem. Získáte veškerou sílu a přesnost, kterou očekáváte od lyží Kastle MX, ale s jádrem, které je jak lehčí a pevnější. Na sněhu to znamená hladší a stabilnější oblouk i na těch nejtvrdších površích a při nejvíce bezohledných rychlostech. MX Limited je první volba pro někoho, kdo hledá jedinečný výkon dosažený díky nejlepším inženýrským technikám -  nová horní vrstva z třešňového dřeva je tím nejsladším hledáním lyží v obchodě. Pokud chcete jet na nejlepších lyží na světě, máte šanci.

Nová MX84 Limited má nově tvarovanou špičku i patu, stále si však drží standardní camber bez sebemenšího náznaku rockeru. Nové krojení přináší kratší rádius, než jsme byli zvyklí u předchůdce. Máme co do činění se zajímavým allmountainem, který kašle na dobu rockerovou a měl by být velmi dobře použitelný i na velmi tvrdých tratích a pro rychlé on piste lyžování.


MX84 je jedním z nejoblíbenějších lyží, šířka 84 mm, je vhodná pro většinu lyžařů. Lyže je dostatečně úzká, aby měla vynikající manipulaci na sjezdovkách, s velkým ovládáním od hrany k okraji, zatímco je dostatečně široká, aby se dostala do hlubšího sněhu a bavila i v hlubokém sněhu. Jedinečné vlastnosti uhlíkových vláken smíchané s dřevěným jádrem, dvěma vrstvami o průměru 0,5 mm a designu vytvářejí dynamické, lehké a opravdu výrazné lyže.


Cílová skupina: Sportovní až agresivní lyžaři jezdící na různých površích ve středním oblouku střední a vyšší rychlostí
.
Doporučená délka: -15 až + 5 cm k výšce postavy.

Konstrukce je tvořena: Karbonová konstrukce s dřevěným jádrem, dvě vrstvy 0,5 mm titanalu ,horní vrstva z   třešňového dřeva
Technologie : Hollowtech - vysoce odlehčená špička lyže, vyplněná skluznicí a skelnými vlákny pomáhá snižovat nežádoucí vybrace až o 15 %
 
Vázání: K 12 CTI (Marker) Rozsah nastavení v normě DIN 3-12 (cca 45-135 kg).


Konstrukce: Full Sidewall
Rocker Type: Traditional Camber Rocker
   
Vázání K12 Ti Full Black
DIN: 3.5-12 DIN Chart

 
 

MX84 LIMITED

Dimensions

Length Weight Radius
152 cm 1678 g/ski 11.5 m
160 cm 1766 g/ski 13 m
168 cm 1855 g/ski 14,6 m
176 cm 1943 g/ski 16,3 m
184 cm 2031 g/ski 18 m


MX84 LIMITED

Waist

Area Breadth
Tip 128 mm
Waist 84 mm
Tail 112 mm


Odkaz na video: https://www.youtube.com/watch?v=Sxzow6OrvvA


Kästle – návrat legendy ve velkém stylu

Rakouská prémiová značka Kästle. Tradice této značky sahá až do roku 1924 a na svém kontě má mnoho medailových úspěchů. Stačí si jen připomenout nejznámější tváře této značky, jako byli: Toni Sailer, Andreas Wenzel, Pirmin Zurbriggen a například fenomenální Nor Kjetil  André Aamodt. U nás má tato značka velkou tradici a mnoho lyžařů zamáčkne nostalgicky slzu, když vzpomene na své sportovní či závodní začátky na lyžích Kästle.
 

Znovuzrozené Kästle, ale nehledí do minulosti, ale především do budoucnosti. Novými majiteli firmy jsou dlouholetí závodní lyžaři, kteří působí zároveň jako vrcholoví manažeři.  

 

Momentálně zřejmě nejznámější tváří značky Kästle je několikanásobný medailista z X-Games a freeridová legenda Chris Davenport

 

DESIGN A KVALITA

Současné lyže se vyznačují jednoduchým, nadčasovým designem, kterému dominuje průhledný otvor na špičce, případně patě. Tento tzv. hollowtech je nejenom poznávací značkou, ale také výrazně snižuje váhu lyže až o 15%procent a zlepšuje její chování při jízdě.  V praxi to znamená, že lyže daleko rychleji pohlcuje vibrace a neztrácí kontakt s podložkou.

Ještě důležitější než design je kvalita, která je alfou a omegou a navazuje na bohatou tradici a historii značky. Použité technologie nejsou o hledání nových „jednoročních marketingových“ výstřelků, ale o prověřených a precizních konstrukcích s použitím nejlepších prémiových materiálů. Všechny lyže jsou vyrobeny pomocí sendvičové technologie, která se dlouhodobě ukázala jako nejefektivnější a nejpropracovanější. Umožňuje kombinaci materiálů v „jádře“. Hlavním stavebním prvkem je, ale vždy kvalitní dřevěné jádro, které se liší podle zaměření lyže.

ZÁRUKA 2 ROKY I NA BAZAROVÉ LYŽE.


HyperZboží.cz
DALŠÍ FOTKY
lyže Kastle MX Limited s vázáním Kastle K12 Ti Full model 2018 - foto č. 2

lyže Kastle MX Limited s vázáním Kastle K12 Ti Full model 2018 - foto č. 3

lyže Kastle MX Limited s vázáním Kastle K12 Ti Full model 2018 - foto č. 4
Výměna odkazů