0,- Kč 0 Ks

Rychlé hledání

Úvodní stranaLyžeNOVÉ LYŽE A BOTYSportovní lyže Krátký - střední oblouk

Lyže Atomic REDSTER RTi XT s vázání Atomic FT 11 GW model 2021

Lyže Atomic REDSTER RTi XT s vázání Atomic FT 11 GW model 2021

Lyže Atomic REDSTER RTi XT s vázání Atomic FT 11 GW model 2021

 


Úroveň lyžaře:12345678910

Výrobce: Atomic


Vhodné pro výšku postavy: od 165 do 185 cm


Vhodné pro terén:

  • 100% upravené sjezdovky
  • ze 70 až 90% upravené sjezdovky

Vhodné pro oblouk:

  • krátký oblouk
  • střední oblouk
  • dlouhý oblouk

Dostupnost: Skladem


Naše cena: 12 990,-

Běžná cena: 15 890,-


PŘED ZAKOUPENÍM NASTAVTE PARAMETRY ZBOŽÍ:
Velikost

Množství:


 
 Lyže Redster RTi jsou perfektní lyže s rádiusem umožňujícím jízdu v krátkých a dlouhých obloucích. Dvě kratší délky majíslalomový sidecut, dvě delší RTL sidecut. Lyže Redster RTi jsou snadno ovladatelné s dobrou kontrolou, a to při každérychlosti a nadchnou svým výkonem (Titanum a dřevěné jádro).Bočnice přenáší precizně sílu z hrany na hranu a lehce zvýšená špička umožňuje snadné zahájení oblouku. Patříte-li mezi lyžaře, kteří hledají rychlé a dynamické lyže, potom je pro vás model Redster RTi ten pravý.

Cílová skupina: Pro sportovní lyžaře milující krátké a střední oblouky na upravených sjezdovkách, skvěle zvládne i zledovatělý povrch. 

Doporučené délky: -25 až - 5 cm k výšce postavy. 


Konstrukce je tvořena: Piste Rocker 5%, dřevěné jádro vyztužené jednou vrstvou titanalu, integrovaná podložka vázání, skluznice černá grafitová Graphit Diecut.
 


 
RACE ROCKER

Race rocker je nový tvar rockerového zakřivení lyže, který se vyznačuje pozvolným zakřivením. Camberová část poskytuje extra přesnou přilnavost hran, zatímco rockerová část znamená snadnější zahajování oblouků bez nevyžádaného zasekávání hran. Lyže s technologií Race rocker je ideální pro zvýšenou bezpečnost při vysokých rychlostech.

 


 

TAPERED SIDEWALL

Technologie Tapered Sidewall, neboli technologie kuželovité bočnice, je nyní novou technologií řady Redster. Bočnice je silnější směrem k zadní části lyže, což umožňuje větší podporu při akceleraci.

 

 


 

ROZMĚR: 

Radius 163cm - 13m; 170 cm - 14m
Geometrie střed 71 mm
 


Vázání:  FT 11 GW, vypínání do všech stran, Rozsah nastavení v normě DIN 3,5-11 (cca 45-125 kg) na podrážku dlouhou 260-365m. 

 
 

HyperZboží.cz
 


Výměna odkazů