0,- Kč 0 Ks

Rychlé hledání

Úvodní stranaLyžeNOVÉ LYŽE A BOTYVIP lyže Krátký - střední oblouk

Lyže Blizzard S-Power Full suspension IQ s vázáním Power 12 model 2014

Lyže Blizzard S-Power Full suspension IQ s vázáním Power 12 model 2014

Lyže Blizzard S-Power Full suspension IQ s vázáním Power 12 model 2014


Výrobce: Blizzard

Vhodné pro oblouk:

  • krátký oblouk

Naše cena: 21 699,-

Běžná cena: 25 499,-


PŘED ZAKOUPENÍM NASTAVTE PARAMETRY ZBOŽÍ:
Velikost

Množství:


Technické specifikace produktu

parametry lyže 120/70/105 mm Rádius 14 m (167 cm)
určení vrcholoví lyžaři, profesionálové, výkonnostně orientovaní lyžaři
terén 60% upravená a 40% neupravená sjezdovka
rychlost velmi vysoká až závodní
technologie IQ power systém full suspension, dřevěná sendvičová konstrukce, dvojité titanové, magneziové a karbonové zesílení, spaceframe 3D, 3 matrix, DuraTec, 100% side wall
délka(cm)/rádius(m) 160/13, 167/14, 174/15
camber Tip-Tail Rocker

matrix 3D TECHNOLOGIE je nejmodernější trend ve vývoji lyží. Rádius a krojení jsou navrženy v 3D počítačové animaci, 2D plošná animace je již minulostí. Revoluční vývoj konstrukce navržené v 3D počítačové animaci zajišťuje optimální kombinaci 3D profi lu, Rockeru a bočního krojení, které je složeno z několika rádiusů (střední část lyže větší rádius, konce lyží menší rádius) zaručují maximální výkon.

duratec Vysoce odolný povrch proti poškrábání, který prodlužuje životnost povrchu lyže. Ideální také pro půjčovny.

Univerzální Tip & Tail Rocker s tradiční camber konstrukcí určený na libovolný terén. Důraz je kladen na snadné ovládání lyže v libovolném terénu, zachovává si perfektní vedení lyží na hranách. Konstrukce je používaná pro šířku středu lyže nad 80 mm. Doporučujeme pro sportovní a ambiciózní lyžaře.
 

 

Spaceframe 3D je speciální odlehčená 3D vrstva vyrobená z titanu, která poskytuje naprosto nové dimenze v točivosti, přenosu sil a stabilitě v oblouku.


Konstrukce "100% SIDE WALL" je používána převážně v závodním lyžování a sportovních modelech pro ambiciózní lyžaře. Použitím fenolové boční hrany v celé délce lyže se dosáhne vyšší torzní pevnosti, lepšího tlumení a dynamického preciznějšího přenosu sil na hranu lyže.

POWER FULL SUSPENSION je závodní karbonový spoiler, který prochází v celé délce lyže Power deskou a díky tomu optimálně tlumí vibrace. Power deska zajišťuje precizní přenos sil na hrany lyží a carbonový spoiler v kombinaci s obousměrným olejovým tlumičem optimálně tlumí vibrace a zvyšuje dynamiku (15x rychlejší tlumení vibrací).

IQ POWER je inovovaný IQ systém, kde je do IQ kolejnice lyže vsunuta Power deska pro vázání.
Ta je připevněna jedním středovým šroubem čímž si zachovává kluzné uložení, které zajišťuje přímý a precizní přenos sil na hranu a plynulý průhyb lyže. IQ Power systém se používá v kombinaci s tlumením POWER FULL SUSPENSION, SPORT FULL SUSPENSION, SPORT SUSPENSION.


HyperZboží.cz


Výměna odkazů