Bazarové dětské kolo Kawasaki Max 16"

Kód: 5f086b2694156
Dostupnost Máme skladem

Cena bez DPH: 0,- Kč
Cena vč. DPH: 0,- Kč

Vyberte velikost:

Produkt nelze dočasně koupit přes e-shop.
Pro více informací nás neváhejte kontaktovat telefonicky nebo e-mailem.Bazarové dětské kolo Kawasaki Max 16"

Bazarové  dětské kolo ve velikosti 16" trochu odřené, ale jinak funkční v dobrém stavu.
Na výšku postavy cca 100 cm až 115 cm

Osobní odběr cena 1490,- Kč. Cena zaslání platba předem na účet 
+ 300,- Kč. Cena zaslání platba v hotovosti u přepravce (ne kartou) + 400,- Kč.  Cena zaslání platba kartou u přepravce + 500,- Kč.

kolo 16 palců, rám z oceli, ocelové ráfky se širokými nafukovacími plášti, zadní protisměrná brzda + přední čelisťová (ruční) brzda, uzavřený kryt řetězu, oficiální licence Kawasaki, zelené

Kawasaki - Dětské kolo 16" 

Prohánět se na kole designovaném podle závodních motocyklů značky Kawasaki je splněným snem každého malého kluka. Pokud tedy doma máte malého závodníka a sháníte první kolo, na kterém by se naučil snadno a bezpečně jezdit, pak je tento model jasnou volbou. Kawasaki je vybavené kvalitním rámem z oceli, 16palcovými ráfky se širokými nafukovacími plášti a držákem na pití. Kolo disponuje nožní protisměrnou brzdou v kombinaci s přední čelisťovou (ruční) brzdou. Nemusíte tak mít vůbec obavy, že by dítě nebylo schopné s kolem dostatečně brzdit. Kombinace nožní a čelisťové brzdy navíc dítěti umožní postupně si zvyknout na brždění ručními brzdami, což přijde vhod při pozdějším přechodu na větší kolo. V začátcích dítěti pomohou také přídavná balanční kolečka. Ve výbavě je dále uzavřený kryt řetězu, který chrání dítě před kontaktem se řetězem a zároveň chrání samotný řetěz před poškozením. Samozřejmostí je výstražný zvonek na řídítkách, který by ve výbavě žádného závodníka neměl chybět. Kolo je opatřené veškerými potřebnými bezpečnostními certifikáty a oficiální licencí Kawasaki.


 

Velikost:

16"


Zařazeno v kategorii

1)