Bazarové dětské odrážedlo First Bike Street zelené

Kód: code6672cecb0d8ec
Dostupnost Máme skladem

Běžná cena s DPH: 4 490,- Kč
Sleva: -77%
Akční cena bez DPH: 818,- Kč
Akční cena vč. DPH: 990,- Kč

Vyberte :
Vyberte :Bazarové dětské odrážedlo First Bike Street zelené

Odrážedlo je vhodné pro děti od 22 měsíců do 5 let.  

Odrážedlo je v dobrém stavu.  

Osobní odběr, platba v hotovosti 990,- Kč. Cena zaslání platba předem na účet + 250,- Kč. Cena zaslání platba v hotovosti u přepravce (ne kartou) + 400,- Kč.  Cena zaslání platba kartou u přepravce + 500,- Kč.

Popis

Odrážedlo s jemnějším vzorkem pneumatik, jako na trekovém kole, s integrovanou ruční brzdou SafetyStop ve světle-zeleno stříbrno-černém provedení.

Integrovaná brzda je bubnová a je schovaná v zadním kolem, odrážedlo má špičkové pneumatiky od Schwalbe.

Rám je odolný, pevný a zároveň pružný, který vstřebává nerovnosti terénu a tím chrání dětskou páteř před otřesyŘidítka se nepřetáčí a drží směr jízdy. Sedlo je ergonomického tvaru, děti z něj nebudou sjíždět. Jeho výšku si nastavíte hned bez použití nářadí. Volitelně lze použít snižovací adaptér, s ním je nejnižší poloha sedla 30,5 cm, nejvyšší poloha je 44,5 cm.

Žádné ostré hrany či vyčnívající šrouby, reflexní prvky jsou ke zvýšení bezpečnosti malých jezdců samozřejmostí. Řidítka mají bezpečnostní gripy. Odrážedla First Bike patří mezi nejbezpečnější na trhu.

Maximální nosnost je 35 kg, samostatná váha odrážedla je pouze 3,9 kg.:

uni

:

Osobní odběr, platba v hotovosti 990,- Kč., Cena zaslání platba předem na účet + 250,- Kč., Cena zaslání platba v hotovosti u přepravce (ne kartou) + 400,- Kč., Cena zaslání platba kartou u přepravce + 500,- Kč.


Zařazeno v kategorii

1) Cyklistika > BAZAR KOLA