Helma Alto QV

Kód: code638dba5fdc95a*

Výrobce Alpina

Dostupnost Máme skladem

Běžná cena s DPH: 7 490,- Kč
Sleva: -13%
Akční cena bez DPH: 5 364,- Kč
Akční cena vč. DPH: 6 490,- Kč

Vyberte velikost:Helma Alto QV

Novinka od firmy Alpina, helma se štítem Alto.
Styl, estetika, inovace. ALPINA ALTO je helma se štítem pro lyžaře, kteří chtějí dobře vypadat a mít přehled. Nově a dokonale navržený mechanismus translační rotace hledí (TRM) nastavuje nová měřítka, pokud jde o pohodlí. Díky TRM hledí mimořádně těsně přiléhá k obličeji, a pomáhá tak helmě kompaktně a pohodlně sedět na hlavě. Špičkové zorníky ALPINA zajišťují optimální viditelnost a ostrý kontrast. Struktura aktivního odvětrávání přilby ALPINA ALTO zaručuje aktivní ventilaci. Čistá hra povrchů v kombinaci s rozptýlenou strukturou větracích otvorů zároveň vytváří ikonický vzhled.
Technologie QuattroflexLite zřetelně zvýrazňuje kontury ve sněhu a usnadňuje rozpoznání ledových ploten., 100% UV- A, B filtr. Univerzální zorník vhodný do jakýchkoliv klimatických podmínek.
Tento zorník dává helmě velice elegantní vzhled a nabízí dokonalý výhled v úhlu 180°. Pro ještě větší komfort je helma vybavena technologií Neckwarmer a materiálem Lavalan® - měkká podšívka a nákrčník z ovčí vlny lavalan®, která chrání před chladem a zároveň před přehřátím (95% bez plastů).

Velikost:

59-63cm