Helma na lyže, snowboard ASPECT - SMITH

Kód: 53fc4b1e69a53
Dostupnost Máme skladem

Cena bez DPH: 2 306,- Kč
Cena vč. DPH: 2 790,- Kč

Vyberte velikost:Helma na lyže, snowboard ASPECT - SMITH

lehká inmoldová konstrukce, ventilace AirEvac 2,
systém nastavení velikosti Dial Fit System 2,
14 nastavitelných ventilačních otvorů, ochrana uší Snapfit
SL2


smith


Lyžařská helma SMITH ASPECT.
In-moldovaná lyžařská helma Smith ASPECT má nastavitelnou velikost, takže se dobře přizpůsobí každé hlavě. Tepelnou pohodu zajistí systém odvětrání AirEvac 2 Ventilation a také odnímatelné ušnice Snapfit SL Ear Pads. Helmu lze doplnit audiosystémem Skullcandy.
 

In-mold konstrukce: Technologický postup výroby přileb, při kterém se do skořepiny tlakově vstřikuje pěnový EPS polystyren a vytváři se tak kompaktní, jednolitá, lehká, bezpečná a velmi odolná přilba.
 

Snapfit™ Ear Pads: Vycpávky kolem uší jsou ergonomicky navrženy tak, aby zajišťovaly vynikající komfort. Lze je snadno vyjmout a vyprat a po té bez námahy opět dosadit.
 

AirEvac2: Špičkový systém proti zamlžování brýli, kdy vlhkost z čela je odvedena speciálními vnitřními průduchy, skrz výstelku, až do ventilačních otvorů na vrchu a v zadní části přilby. Díky tomu je zajištěn konstantní proud studeného a suchého vzduch skrz brýle a přilbu samotnou. Brýle se tak nemlží a Vašemu zraku tak nic neunikne.
 

Airflow Climate Control: Technologie Airflow využívá voděodolné ucpávky větracích otvorů pro použití v jakémkoliv počasí. Vyjmutím těchto vycpávek docílíte maximálního proudění vzduchu a odvětrávání ve vyšších teplotách.


 

Tabulka velikostí helem Smith – obvod hlavy v cm

 

XS

S

M

L

XL

Pánské a dámské helmy

 

51-55

55-59

59-63

 

Holt

52-54

54-56

56-58

58-60

60-62

Všechny helmy Smith jsou certifikovány pro jízdu na lyžích a snowboardu a splňují normu CE EN 1077Velikost:

XL (63-67cm)


Zařazeno v kategorii

1) Lyžování > DOPLŇKY > Helmy a doplňky pro helmy