Lyže Head Supershape e-Magnum + PRD 12 GW model 2024

Kód: code65699aec29a79

Výrobce Head

Úroveň lyžaře 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
5 6 7 8 (sportovní lyžař/ka)
8 9 10 (vynikající lyžař/ka)

Vhodné pro terén 100% upravené sjezdovky
ze 70 až 90% upravené sjezdovky

Dostupnost Máme skladem

Běžná cena s DPH: 24 490,- Kč
Sleva: -18%
Akční cena bez DPH: 16 521,- Kč
Akční cena vč. DPH: 19 990,- Kč

Vyberte :Lyže Head Supershape e-Magnum + PRD 12 GW model 2024

Lyže Head Supershape e-Magnum je o něco snadnější na ovládání než vysoce výkonné závodní lyže a nabízí prvotřídní vlastnosti a snadnou ovladatelnost pro dokonalý, zábavný den na sjezdovce, i mimo ní. Samozřejmě má lyže novou, inovativní technologii Energy Management Circuit (EMC), která snižuje vibrace a zvyšuje stabilitu i technologii Graphene, pro optimální přenos váhy, perfektní vyváženost a kontrolu.

ERA 3.0 S je spojením technologií, tvaru a geometrie. Je kombinací všech carvových stylů, závodních technologií a navíc obohacenou zatáčecím mechanismem, který nadchne lyžaře všech úrovní. GRAFEN je nejtenčí a nejlehčí prvek, jaký kdy lidstvo objevilo. GRAFEN je také nejpevnějším materiálem na planetě, pevnější než diamant a 300 krát pevnější než ocel a to vše v tloušťce jednoho atomu. Elektronický obvod Energy Management Circuit (EMC) je vybaven keramickými piezoelektrickými destičkami zabudovanými v přední a zadní části lyže. Kinetická energie se zde přeměňuje na elektronickou energii a elektronická energie se zase využívá k pohlcování negativních vibrací. To znamená, že lyže jezdí plynuleji a umožňuje lyžovat na vyšší úrovni.

Vázání Protector PR 12 GW, se špičkou a patou GripValk v novém designu, nabízí maximální bezpečnost díky konstantním hodnotám uvolnění při pádech dopředu a zejména dozadu, což zajišťuje menší zatížení kolen a bezpečnější lyžování.

Bez ohledu na to, jak dlouho den trvá, je Head Supershape e-Magnum lyží, které lyžař může důvěřovat na sjezdovkách i mimo ně.

Cílová skupina: sportovní až agresivní lyžaři hledající lyži převážně na krátký a střední oblouk na sjezdovce nebo i jízdu v rozbředlém terénu.

Doporučená délka: -15 až +5 cm k výšce postavy. 


Konstrukce je tvořena:
  • Deska - Superflex PR Base low
  • EMC
  • ERA 3.0 S
  • Graphene Worldcup Sandwich Cap Construction
  • RD Race Structured UHM C Base
  • Speed Rocker
  • Hmotnost bez vázání - 4340 g / délka 170 cm
  • Vázání - PRD 12 GW

:

163, 170