Lyže Kästle RX12 SL + vázání (model 2020)

Kód: code638748b0dc4fc
Bazar
Bazarové zboží ano

Výrobce Kästle

Úroveň lyžaře 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
5 6 7 8 (sportovní lyžař/ka)
8 9 10 (vynikající lyžař/ka)

Vhodné pro terén 100% upravené sjezdovky

Vhodné pro oblouk krátký oblouk
střední oblouk

Dostupnost Máme skladem

Běžná cena s DPH: 29 390,- Kč
Sleva: -72%
Akční cena bez DPH: 6 603,- Kč
Akční cena vč. DPH: 7 990,- Kč

Vyberte velikost:Lyže Kästle RX12 SL + vázání (model 2020)

  • Bazarové lyže, jednu sezónu používané v rakouské půjčovně či na testovacích akcích.

  • Lyže jsou po kompletním servisu - broušení skluznice, broušení hran, voskování za horka a po kontrole funkčnosti vázání.

  • Všechny nabízené lyže jsou pravidelně odborně servisované, známe jejich celou historii a ručíme za to, že nakoupíte s výhodným poměrem cena/výkon!

  • Lyžím rozumíme, prodáváme, lyžujeme, servisujeme už od roku 1991.

  • Garantujeme, že budete mít zánovní lyže, se zárukou 2 rok od data koupě


Skluznice po servisu: po servisu - stav 100%

Hrany po servisu: po servisu - stav  100%

Množství a síla hrany: stav dobrý  70 - 80%

Povrchová úprava:  stav dobrý  70 - 80%

Povrch lyží je poškrábán běžným užíváním.Představovat tradiční rakouskou značku Kästle by se mohlo zdát zbytečné. Ale několik zásadních novinek nás nutí nezůstat u jedné věty. Třeba ta, že Kästle jsou od letošního roku v českých rukou miliardáře Tomáše Němce, který se stal majitelem většinového podílu a do svého portfolia přidal po loňské transakci se Sportenem další významnou lyžařskou značku.

Co prozradil test:

Kästle testujeme s velkým potěšením každý rok. A byť značka po dlouhá léta nedělala vyjma designu žádné významné změny, jsou jejich lyže každý rok v detailech trochu jiné a nové.
V komerční slalomce RX12 SL najdeme tradiční dřevěné jádro v kombinaci topolu a jasanu a sendvičovou konstrukci s podporou titanalu a skelných vláken. To vše doplněno typickou „děravou“ špičkou, která ovlivňuje zahájení oblouku, ale zejména omezuje vibrace přední části lyže. A dál už nic. Jednoduché, tradiční, funkční. Kästle RX12 SL jsou od začátku předurčeny pro milovníky krátkých oblouků a agresivní jízdy. S velmi úzkým středem 66 mm vyžadují rychlé reakce jezdce a odmění se bleskovým přehraněním z oblouku do oblouku. Nejlépe si vedou v poměrně vysokých rychlostech, kde jsou také, asi díky technologii „děravé“ špičky Hollowtech, absolutně klidné. Jsou výborně ovladatelné. S naprostou lehkostí zahajují krátké a střední oblouky, potřebují k tomu však trochu více rychlosti a tvrdý povrch. Na ledě a tvrdé upravené sjezdovce jednoznačně dominují, měkký podklad jim naopak nesvědčí.

Závěr:

Jsou ideální pro experty bez závodních ambic. Jsou totiž hravé, univerzální a výborně vyladěné, aby jim chyběla závodní agresivita, ale zároveň uspokojily sportovně naladěného jezdce. A nemusí se jich vůbec bát ani lehčí jezdci a útlé dívky. V ohybu jsou velmi podřízené a nevyžadují příliš síly. Jen dobrou techniku.


Aktuální foto doplníme. Případně zašleme na požádání.

Velikost:

165