Nosič kol na tažné zařízení TMK FLY 01 - black - Nejlehčí a nejskladnější nosič pro 1 kolo.

Kód: code661d2ff49779e

Výrobce TMK

Dostupnost Máme skladem
Nejlehčí a nejskladnější nosič pro 1 kolo.
Cena bez DPH: 5 777,- Kč
Cena vč. DPH: 6 990,- KčNosič kol na tažné zařízení TMK FLY 01 - black - Nejlehčí a nejskladnější nosič pro 1 kolo.

 

POPIS PRODUKTU

Lehký, snadno ovladatelný a spolehlivý nosič FLY 01 pro 1 jízdní kola případně 1 elektrokolo od české rodinné firmy TMK. Manipulaci s tímto nosičem zvládne opravdu každý, je navržen s důrazem na nízkou váhu a snadné ovládání. Je vhodný nejen pro ženy a aktivní seniory, ale pro všechny, kteří hledají zařízení pro snadnou přepravu kol.
Nosič se instaluje na tažné zařízení, pracuje se postupně s jednotlivými částmi, vše je opatřeno rychloupínáky. Je sklopný, takže se dostanete do kufru auto i pokud máte na nosiči upevněné kolo.
Držáky ráfků jsou nastavitelné, takže upnete opravdu jakékoliv jízdní kolo od silničního po celoodpružená elektrokola. Jeho celková nosnost je 30kg, maximální tloušťka pneumatik je 2,85” (cca 7,23 cm), rozvor kol 100- 130 cm.
Samozřejmostí je možnost kolo k nosiči i nosič k vozidlu uzamknout, a to pomocí přiloženého 10mm tlustého ocelového kabelu. Kabel je potažen PVC a gumou, takže se nemusíte bát poškození rámu zajištěného kola.
Pokud nosič nepoužíváte, dá se velmi snadno složit a zabere minimum místa.

 • Lehký a snadno ovladatelný
 • Skladný a sklopný
 • Možnost uzamčení
 • Nosnost 30 kg na jedno jízdní kolo

Součástí balení je zamykací systém, sada pro posunutí ráfků kol, podložka pod SPZ, 13 pin zástrčka a návod.

Tento nosič splňuje statický a crash testy dle německé normy DIN 75303:2019 - To znamená náraz ve 21km/h se dvěma koly vážícími 66kg a silové namáhání do všech směrů silou 150kg.TECHNICKÉ INFORMACE

 • Barva:černá
 • Nosnost celková (kg): 30
 • Nosnost 1 kolo (kg):30
 • Max. tloušťka pneumatik (”):2,85
 • Rozvor kol (cm):100-130
 • Hmotnost těla nosiče (kg):5,5
 • Hmotnost ližiny se světly (kg):5
 • Celková hmotnost (kg):10,5
 • Materiál:Ocel, hliník, plast

Nové funkce ve 2. generaci

Možnost uzamknout jízdní kola k nosiči pomocí pogumovaného ocelového lanka, které se zajistí uzamykatelným šroubem. Díky konstrukci nosiče není technicky možné sejmout nosič z tažného zařízení, pokud je na něm alespoň jedno kolo. Po sejmutí kol není nosič nijak zajištěný, proto doporučujeme prázdný nosič jednoduše složit do kufru auta.

- Rozšířené plastové pozice pro pneumatiky. Maximální tloušťka pneumatik 2,85” (cca 7cm).

Nastavitelná vzdálenost plastových pozic pro pneumatiky (100-130cm).

- Zvýšená nosnost 60kg.

Nové funkce ve 2. generaci

Odkaz na recenzi: Testovaly jsme nosič na kola TMK. Je lehký, snadno se složí a převeze i elektrokola - Dámynakole.cz (damynakole.cz)

 

Doplňky k nosiči TMK FLY 01 - black

Transportní vak FLY 01/FLY Footbike 01

Transporní vak pro pohodlnou přepravu nosiče z řady FLY 01

Cena 990,- Kč

TMK

Značka TMK

České nosiče kol na tažné zařízení TMK
TMK je česká rodinná firma, která se zabývá výrobou nosičů kol na tažné zařízení automobilů již od roku 2002. Vnímáme nosiče kol jako ryze praktický výrobek, proto naším cílem bylo od počátku vyvíjet a vyrábět nosiče s těmito vlastnostmi - jednoduchost, skladovatelnost, lehkost, snadná manipulace. Výroba všech komponentů pro naše nosiče kol probíhá výhradně v České republice. Nosiče kol TMK jsou tedy ryze českými výrobky a můžeme garantovat kvalitu dodaného výrobku.