boty dámské sjezdové, freeridové i skialpové K2 Mindbender 95 model 2024

Kód: code667bfb16283cc

Výrobce K2

Dostupnost Máme skladem

Běžná cena s DPH: 13 750,- Kč
Sleva: -56%
Akční cena bez DPH: 4 950,- Kč
Akční cena vč. DPH: 5 990,- Kč

Vyberte :boty dámské sjezdové, freeridové i skialpové K2 Mindbender 95 model 2024

Bazarové boty ve výborném stavu. Jednu sezonu použité.


Díky větší pružnosti a stejné všestranné technologii bot Mindbender jsou dámské boty Mindbender 95 plně vybaveny tak, aby zvládly vše, co na ně naložíte. 


Freeridové dámské lyžařské boty Mindbender 95 W byly vyvinuty pro zkušené lyžařky, které potřebují solidní botu jak na sjezdovky tak do volného terénu. Díky flexi 95, insertům pro pinová vázání, nízké hmotnosti a snadno přepínatelnému režimu chůze s rozsahem až 50° je tou pravou všestrannou freeridovou botou pro vás. Tvarovatelná pohodlná vložka Luxfit Pro Tour a tepelně tvarovatelná skořepina Powerlite vám poskytnou tu správnou kombinaci výkonu, odezvy a pohodlí boty. Přepínač režimů s výztuhou Powerlock Spyne vám umožní snadno přecházet z jednoho režimu do druhého a zaručí pevnou fixaci skeletu a komínu v režimu sjezdu. Svou všestranností se tento model řadí k tomu nejlepšímu na trhu freeridových bot.

Parametry:

  • Flexe: 95
  • Šířka skeletu: 98 mm
  • Váha: 1600 g
  • Materiál skořepiny: Powerlite TPU (teplem tvarovatelný polyuretan)
  • Materiál komínu: TPU (teplem tvarovatelný polyuretan)
  • Botička: Luxfit Pro Tour
  • Pásek: 40mm Velcro (suchý zip)
  • Podrážka: GripWalk
  • Typ insertů: Tech Fittings pro pinová vázání (Dynafit standard)

Technologie:

POWERLITE SHELL - Skořepina POWERLITE je vyrobena ze čtyř různých hustot materiálu TPU a optimalizuje sílu skeletu dle požadavků na jeho jednotlivé části. Výsledkem jsou jedny z nejodolnějších, nejpevnějších a nejlehčích bot na freeridovém trhu.

FRICTION FREE PIVOT - Spojovací kloub komínu se spodní částí skeletu poskytuje nízké tření, které umožňuje snadný ohyb v úhlu až 50°.

FASTFIT INSTEP - Měkčí materiály TPU navržené do oblasti nártu skořepiny Powerlite pro rychlé a snadné nazouvání a zouvání.

TECH FITTINGS - integrované sloty pro pinová vázání umožní použití těchto bot v touringových vázáních, čímž rozšiřují rozsah možností použití ve smyslu jedna bota pro jakoukoliv disciplínu.
 

Tvarování skeletu boty:

  • Powerlite TPU (teplem tvarovatelný polyuretan) 


Bota je vybavena systémem Powerlite TPU, který umožňuje teplem zformovat i skelet. Výsledkem je bota, která se plně přizpůsobí vašim individuálním potřebám a poskytne pevnou oporu i při agresivní jízdě.


Naše firma je vybavena speciální tvarovací troubou.
Na přání je možné skelet boty vytvarovat přesně na vaše nohy.

Cena tvarování u nás zakoupených bazarových bot: 500,- Kč
Cena tvarování u nás zakoupených nových bot: ZDARMA
Cena pro ostatní: 1200,- KčVelikost boty

Velikost  je udávána MONDO POINT - označuje délku vnitřní stélky (vložky) v milimetrech.
 
Změřte si nohu např. pravítkem v mm a vezměte botu o 0,5 až max. o 1 cm větší (u dětských max. o 1 až 2 cm větší). Vnitřní botička lyžáků se poměrně brzy vyšlápne, čímž se může zvětšit až o jedno číslo. Z našich zkušeností je daleko více lidí, kteří si po určité době od koupě bot stěžují, že jsou jim přece jen volné. Lyžařů, kterým jsou boty i po dvou „prolyžovaných“ týdnech malé, je podstatně méně. 

Námi prodávané bazarové boty jsou opravdu zachovalé, jednu sezónu jeté a nejsou ještě tolik vyšlápnuté. Všechny jsou ošetřeny dezinfekčním prostředkem TOKO SHOE FRESH.Flex Index

Flex Index udává, s jakým vynaložením sil lze botu ohnout. Čím je Flex tvrdší, tím lepší je přenos sil na lyže. Měkká bota promine více chyb.

Racing: 130 - 110 RC4 Worldcup Pro 98
Race: 130 - 110 RC4
Performance: 120 - 100 Progressor
Freeride: 120 - 100 X-Series
Sport: 105 - 75 MX Pro
Comfort: 80 - 60 MX Fit
Women: 100 - 55 Vision
JE VÁM ZIMA?
Použijte jedno z mnoha druhů vyhřívání:

 
vyhřívané ponožky a rukavice: http://www.aaalyze.cz/produkty/rukavice-ponozky-vyhrivane/?IdProductDir=1448&Lang=1

:

24/24,5, 25/25,5, 26/26,5