boty na lyže Nordica Sportmachine 3 90 R model 2024

Kód: code667bfc96dd5b9

Výrobce Nordica

Dostupnost Máme skladem

Běžná cena s DPH: 7 490,- Kč
Sleva: -66%
Akční cena bez DPH: 2 058,- Kč
Akční cena vč. DPH: 2 490,- Kč

Vyberte :boty na lyže Nordica Sportmachine 3 90 R model 2024

 Bazarové boty ve výborném stavu. Jednu sezonu použité

Sportovní lyžařské boty s tuhostí 90 a širším skeletem 102 mm poskytují skvělou kombinaci pohodlí, nízké hmotnosti a přenosu sil. 

Představujeme lyžařské boty Sportmachine 3 90 R od Nordica, které byly vytvořeny tak, aby poskytovaly zážitek zaměřený na progresi, pohodlí a mistrovství. S velkorysým kopytem 102 je tato bota speciálně přizpůsobena širším nohám a zajišťuje výjimečný požitek. Pružná skořepina a flex 90 přispívají k toleranci boty a poskytují příjemný pocit během sjezdu.

Přizpůsobte si svůj střih pro optimální výkon s úplným přizpůsobením vložky i skořepiny. Dvoudílný nárt usnadňuje nastupování a vystupování a zefektivňuje váš zážitek na sjezdovce. Špičková technologie Tri Force Construction podporuje přirozené držení těla, zlepšuje rovnováhu a snižuje svalovou únavu pro dny na sjezdovce bez námahy.

S hmotností pouhých 1,7 kg nabízí Sportmachine 3 90 R znatelnou lehkost bez kompromisů v robustnostiZateplení Primaloft® ve vložce zajistí, že vaše nohy zůstanou příjemně v teple i v těch nejchladnějších podmínkách.

Další vlastnosti stroje Sportmachine 3 90 R demonstrují neochvějný závazek ke kvalitě a výkonu. Mikronastavitelné hliníkové přezky s přesnou konfigurací (2 Micro ALU; 2 Micro ALU) ztělesňují pečlivý přístup k zajištění přizpůsobeného a přesného uchycení.

Skořepina Bimat PP představuje další významný pokrok v designu Sportmachine 3 90 R. Tento materiál dosahuje výjimečné rovnováhy mezi lehkostí a odolností, zajišťuje robustní skořepinu, která splňuje přísné požadavky lyžařských podmínek a zároveň zajišťuje pohodlí lyžaře. Použití Bimat PP podtrhuje závazek značky dodávat trvanlivé a vysoce výkonné produkty šité na míru potřebám vášnivých lyžařů.

Kombinací těchto pokročilých vlastností vyniká model Sportmachine 3 90 R jako prvotřídní volba pro ty, kteří hledají lyžařské boty, které překračují běžná očekávání. Tato oddanost kvalitě a výkonu odráží neustálou snahu společnosti Nordica o dokonalost při vytváření produktů, které umožňují lyžařům posouvat své limity na svazích s jistotou a lehkostí.


Velikost boty

Velikost  je udávána MONDO POINT - označuje délku vnitřní stélky (vložky) v milimetrech.
 
Změřte si nohu např. pravítkem v mm a vezměte botu o 0,5 až max. o 1 cm větší (u dětských max. o 1 až 2 cm větší). Vnitřní botička lyžáků se poměrně brzy vyšlápne, čímž se může zvětšit až o jedno číslo. Z našich zkušeností je daleko více lidí, kteří si po určité době od koupě bot stěžují, že jsou jim přece jen volné. Lyžařů, kterým jsou boty i po dvou „prolyžovaných“ týdnech malé, je podstatně méně. 

Námi prodávané bazarové boty jsou opravdu zachovalé, jednu sezónu jeté a nejsou ještě tolik vyšlápnuté. Všechny jsou ošetřeny dezinfekčním prostředkem TOKO SHOE FRESH.

 
 

Flex Index

 

Flex Index udává, s jakým vynaložením sil lze botu ohnout. Čím je Flex tvrdší, tím lepší je přenos sil na lyže. Měkká bota promine více chyb.

 

Racing: 140 - 110
Race: 130 - 110
Performance: 120 - 100
Freeride: 120 - 100
Sport: 110 - 70
Comfort: 80 - 60
Women: 100 - 40JE VÁM ZIMA?
POUŽIJTE JEDNO Z MNOHA DRUHŮ VYHŘÍVÁNÍ NAPŘ.:

VYHŘÍVANÉ PONOŽKY A RUKAVICE: HTTP://WWW.AAALYZE.CZ/PRODUKTY/RUKAVICE-PONOZKY-VYHRIVANE/?IDPRODUCTDIR=1448&LANG=1

:

26/26,5, 27/27,5, 28/28,5, 29/29,5, 32/32,5 .....cena 2690,-