boty na lyže Nordica Sportmachine 75 WR model 2024

Kód: code667bfcbda22ae

Výrobce Nordica

Dostupnost Máme skladem

Běžná cena s DPH: 7 490,- Kč
Sleva: -66%
Akční cena bez DPH: 2 058,- Kč
Akční cena vč. DPH: 2 490,- Kč

Vyberte :boty na lyže Nordica Sportmachine 75 WR model 2024

Bazarové boty ve výborném stavu. Jednu sezonu použité

Boty Nordica SportMachine 75 W R je důstojným představitelem nejvšestrannější skupiny dámských bot od předního italského výrobce lyžařského vybavení. Nordica SportMachine klade důraz na pohodlí a kontrolu, díky čemuž představuje skvělý kompromis boty zaručující mimořádný komfort při celodenní jízdě na svahu a zároveň zajišťuje přesné a pevné držení nohy. Optimalizované rozměry pláště obuvi řady SPORTMACHINE (šířka 102mm při velikosti sampl 26.5) a univerzální profil umožňují pojmout nohy s velkým objemem. Hodnota tvrdosti Flex boty na úrovni 75 činí Nordica obzvláště flexibilní pro přesný přenos energie a záměrů lyžaře na lyžích. Nordica SportMachine 75 W R je skvělou volbou pro začátečníky a středně pokročilé dámy, které preferují dynamickou jízdu za všech podmínek.
Kolekce SPORTMACHINE je dvojí kolekce bot pro kolekci SPEEDMACHINE, které liší deklarovanou šířkou skořepinu.

 • Vnitřní bota od výrobce Sanitized. Sanitized udržuje boty svěží a bez nežádoucích pachů. chrání boty a podrážky před napadením houbami, pomáhá zachovat jejich funkčnost a chrání před plísní.

  Jedná o další model od Nordica, ve kterém je skořepina vyrobena v designu Easy Step-In, který je navržen tak, aby usnadnil vkládání nohy do tuhé skořepiny.

  Zóny skořepiny boty ve výšce nártu jsou vyrobeny z pružných materiálů odolných proti chladu.

  Díky tomu je vkládání a vyjímání nohy z boty snadné i ve velkém mrazu.

  Inovativní technologie odbarvování skořepiny lyžařské boty. Na rozdíl od klasického vyhřívání bot v pecích Nordica implementovala technologii personalizace založenou na infračervených paprscích – INFRA RED

  Rychlé a snadné přizpůsobení vašich lyžařských bot. 

  Technologie, která umožňuje nastavit šířku a profil svršku boty. Nastavitelný mechanismus profilu manžety umožňuje zvětšit obvod svršku, což dává možnost přizpůsobení nejneobvyklejší anatomii širokého lýtka.

  Pro zajištění pohodlnější lyžařské pozice byl úhel sklonu manžety snížen na 11° , díky čemuž je celodenní lyžování jednodušší a pohodlnější.

  Technologie unikátní konstrukce stříkané skořepiny.

  Kombinace tří různých plastů vyznačujících se různou pružností a tloušťkou plastu.

  Inovativní konstrukce skořepiny TriForce umožňuje snížení hmotnosti boty a zvyšuje pohodlí bez obětování reaktivity.

  K doplnění přesnosti přizpůsobení boty individuální anatomii nemohla chybět dvojitá regulace Canting .

  Díky možnosti naklonění svršku na pravou nebo levou stranu vzhledem ke svislé ose boty je Nordica SportMachine 75 plně přizpůsobitelná pro přesnější odezvu.

  Novinka od Nardica - technologie Water Shield , která zabraňuje pronikání vody do boty pomocí překryvu integrovaného do skořepiny.
   


  Velikost boty

  Velikost  je udávána MONDO POINT - označuje délku vnitřní stélky (vložky) v milimetrech.
   
  Změřte si nohu např. pravítkem v mm a vezměte botu o 0,5 až max. o 1 cm větší (u dětských max. o 1 až 2 cm větší). Vnitřní botička lyžáků se poměrně brzy vyšlápne, čímž se může zvětšit až o jedno číslo. Z našich zkušeností je daleko více lidí, kteří si po určité době od koupě bot stěžují, že jsou jim přece jen volné. Lyžařů, kterým jsou boty i po dvou „prolyžovaných“ týdnech malé, je podstatně méně. 

  Námi prodávané bazarové boty jsou opravdu zachovalé, jednu sezónu jeté a nejsou ještě tolik vyšlápnuté. Všechny jsou ošetřeny dezinfekčním prostředkem TOKO SHOE FRESH.

   
   

  Flex Index

   

  Flex Index udává, s jakým vynaložením sil lze botu ohnout. Čím je Flex tvrdší, tím lepší je přenos sil na lyže. Měkká bota promine více chyb.

   

  Racing: 140 - 110
  Race: 130 - 110
  Performance: 120 - 100
  Freeride: 120 - 100
  Sport: 110 - 70
  Comfort: 80 - 60
  Women: 100 - 40  JE VÁM ZIMA?
  POUŽIJTE JEDNO Z MNOHA DRUHŮ VYHŘÍVÁNÍ NAPŘ.:

  VYHŘÍVANÉ PONOŽKY A RUKAVICE: HTTP://WWW.AAALYZE.CZ/PRODUKTY/RUKAVICE-PONOZKY-VYHRIVANE/?IDPRODUCTDIR=1448&LANG=1

   

:

22/22,5, 23/23,5, 24/24,5, 25/25,5, 26/26,5