boty sjezdové, freeridové i skialpové K2 Mindbender 100 MV model 2024

Kód: code667bfa9addd6a

Výrobce K2

Dostupnost Máme skladem

Běžná cena s DPH: 13 750,- Kč
Sleva: -56%
Akční cena bez DPH: 4 950,- Kč
Akční cena vč. DPH: 5 990,- Kč

Vyberte :boty sjezdové, freeridové i skialpové K2 Mindbender 100 MV model 2024

 Bazarové boty ve výborném stavu. Jednu sezonu použité.

Pro pokročilé lyžaře s velkými horskými sny tu máme boty se středně tuhou flexí Mindbender 100. Lehké svou hmotností, nikoli technologiemi. Tyhle středně tuhé boty tě nebudou ničit při chůzi nahoru a přitom tě dostatečně podrží při jízdě dolů.


Sjezdové i freeridové lyžařské boty Mindbender 100 MV jsou díky své flexi 100, insertům pro pinová vázání, nízké hmotnosti a snadno přepínatelným režimem chůze s rozsahem až 50° tou pravou všestrannou freeridovou volbou pro vás. Vložka Precisionfit Pro Tour a plně tepelně tvarovatelná skořepina Powerlite vám poskytnou tu správnou dávku komfortu pro celodenní lyžování při zachování solidní tuhosti a odezvy boty. Přepínač režimů s výztuhou Powerlock Spyne vám umožní snadno přecházet z jednoho režimu do druhého a zaručí pevnou fixaci skeletu a komínu v režimu sjezdu. Svou všestranností se tento model řadí k tomu nejlepšímu na trhu freeridových bot.

Parametry:

 • Flexe: 100
 • Šířka skeletu: MV 100 mm
 • Váha: 1675 g
 • Materiál skořepiny: TPU (teplem tvarovatelný polyuretan)
 • Materiál komínu: TPU (teplem tvarovatelný polyuretan)
 • Botička: Precision Pro Tour
 • Pásek: Cam Strap
 • Podrážka: GripWalk (vyměnitelná)
 • Typ insertů: Tech Fittings pro pinová vázání

 • Technologie:

  POWERLITE SHELL - Skořepina POWERLITE je vyrobena ze čtyř různých hustot materiálu TPU a optimalizuje sílu skeletu dle požadavků na jeho jednotlivé části. Výsledkem jsou jedny z nejodolnějších, nejpevnějších a nejlehčích bot na freeridovém trhu.

  FRICTION FREE PIVOT - Spojovací kloub komínu se spodní částí skeletu poskytuje nízké tření, které umožňuje snadný ohyb v úhlu až 50°.

  FASTFIT INSTEP - Měkčí materiály TPU navržené do oblasti nártu skořepiny Powerlite pro rychlé a snadné nazouvání a zouvání.

  TECH FITTINGS - integrované sloty pro pinová vázání umožní použití těchto bot v touringových vázáních, čímž rozšiřují rozsah možností použití ve smyslu jedna bota pro jakoukoliv disciplínu.

 Tvarování skeletu boty:

 • Powerlite TPU (teplem tvarovatelný polyuretan) 


Bota je vybavena systémem Powerlite TPU, který umožňuje teplem zformovat i skelet. Výsledkem je bota, která se plně přizpůsobí vašim individuálním potřebám a poskytne pevnou oporu i při agresivní jízdě.


Naše firma je vybavena speciální tvarovací troubou.
Na přání je možné skelet boty vytvarovat přesně na vaše nohy.

Cena tvarování u nás zakoupených bazarových bot: 500,- Kč
Cena tvarování u nás zakoupených nových bot: ZDARMA
Cena pro ostatní: 1200,- KčVelikost boty

Velikost  je udávána MONDO POINT - označuje délku vnitřní stélky (vložky) v milimetrech.
 
Změřte si nohu např. pravítkem v mm a vezměte botu o 0,5 až max. o 1 cm větší (u dětských max. o 1 až 2 cm větší). Vnitřní botička lyžáků se poměrně brzy vyšlápne, čímž se může zvětšit až o jedno číslo. Z našich zkušeností je daleko více lidí, kteří si po určité době od koupě bot stěžují, že jsou jim přece jen volné. Lyžařů, kterým jsou boty i po dvou „prolyžovaných“ týdnech malé, je podstatně méně. 

Námi prodávané bazarové boty jsou opravdu zachovalé, jednu sezónu jeté a nejsou ještě tolik vyšlápnuté. Všechny jsou ošetřeny dezinfekčním prostředkem TOKO SHOE FRESH.Flex Index

Flex Index udává, s jakým vynaložením sil lze botu ohnout. Čím je Flex tvrdší, tím lepší je přenos sil na lyže. Měkká bota promine více chyb.

Racing: 130 - 110 RC4 Worldcup Pro 98
Race: 130 - 110 RC4
Performance: 120 - 100 Progressor
Freeride: 120 - 100 X-Series
Sport: 105 - 75 MX Pro
Comfort: 80 - 60 MX Fit
Women: 100 - 55 Vision
JE VÁM ZIMA?
Použijte jedno z mnoha druhů vyhřívání:

 
vyhřívané ponožky a rukavice: http://www.aaalyze.cz/produkty/rukavice-ponozky-vyhrivane/?IdProductDir=1448&Lang=1

:

26/26,5, 27/27,5, 28/28,5, 29/29,5, 30/30,5