Bunda pán. ICEPEAK Farwel barva černo-zelená

Kód: 5dc2e99c971d5

Výrobce ICE PEAK

Dostupnost Máme skladem

Cena bez DPH: 4 537,- Kč
Cena vč. DPH: 5 490,- Kč

Vyberte velikost:Bunda pán. ICEPEAK Farwel barva černo-zelenáTechnické vlastnosti této lyžařské bundy Icepeak umožňují vysokou rychlost a rychlé zvraty. Bunda má přirozeně vzhled Race.  Rychlé zatáčky vyžadují pečlivě zvážené úhly a vysoce kvalitní a flexibilní látku. Společnost Icepeak má tuto výzvu pomocí anatomického designu a materiálu se čtyřmi dráhami, který zajišťuje neomezený rozsah pohybu. Vodotěsná textilie sama o sobě nestačí k udržení vlhkosti z bundy, protože švy jsou vždy nejslabší obrannou linií proti vlhkosti. U tohoto modelu byly všechny švy podlepeny vodotěsně a voda odpuzující zip. Ve výsledku se nebudete muset starat o navlhčení, když lyžujete na sjezdovce nebo stavíte sněhuláka s dětmi. Několik úprav a celá řada lyžařských prvků nenechávají pochybnosti. Rozhodnutí, které nebudete muset litovat!


Icepeak bunda pro muže. Všechny švy byly nalepeny, aby byl produkt dokonale vodotěsný. Povrch tkaniny byl ošetřen vodoodpudivou úpravou. Čtyřcestný strečový materiál napíná všechny směry a poskytuje maximální volnost pohybu. Izolace vás udržuje v teple. Toto A.W.S. Produkt EXTREME splňuje potřeby aktivních outdoorových lidí i v extrémních podmínkách. Konstrukční detaily a ochranné materiály činí produkt funkčním v každé situaci, bez ohledu na počasí.
Technické údaje tkaniny: 10 000 mm 10 000 mvp (vodní sloupec prodyšnost).
Předtvarované loketní díly.
Nastavitelný lem a manžety.
Opravena sněhová kamaše.
Vnitřní lycra manžety.
Lemované kapsy na teplejší ruku.
Nastavitelná a odnímatelná kapuce.
Dekorativní laserové vzory.
Pohodlný vnitřní límec.
Kapsa na skipas.
Vnitřní kapsy.
Vodoodpudivý zip.
 

Materiál svrchní látka: 94% polyester, 6% elastan

Materiál výplně: 100% polyester

Podšívka: 100% polyester


Pokyny k praní

 

Nesušte v sušičce. Normální praní. Počáteční teplota vody by neměla přesáhnout 30 °. "Nečistěte; oděv nemusí být komerčně čistěn." Pravidelné žehlení, pára nebo sucho, lze provádět pouze při nízkém nastavení (110 °). Nebělit.
 


Materiálové technologie

 

Izolace vás udržuje v teple. Čtyřcestný strečový materiál napíná všechny směry a poskytuje maximální volnost pohybu. Toto A.W.S. Produkt EXTREME splňuje potřeby aktivních outdoorových lidí i v extrémních podmínkách. Technické detaily tkaniny: 10 000 mm 10 000 mvp (vodní sloupec prodyšnost). Povrch tkaniny byl ošetřen vodoodpudivou úpravou. Všechny švy byly nalepeny, aby byl produkt dokonale vodotěsný.


 


Pokyny pro péči

 

Praní odděleně naruby. Nepoužívejte aviváž.


Pokyny k praní

 

Nesušte v sušičce. Ruční mytí. Počáteční teplota vody by neměla přesáhnout 30 °. "Nečistěte; oděv nemusí být komerčně čistěn." Pravidelné žehlení, pára nebo sucho, lze provádět pouze při nízkém nastavení (110 °). Nebělit.


Praní odděleně naruby. Nepoužívejte aviváž.

  

Technologies  

Izolace je vzdušná, lehká a měkká. Dobrá tepelná izolace.ICEPEAK

 
ICEPEAK, založena v roce 1996, je již jedním z největších sportovních oděvních značek v Evropě.

Icepeak je sport a volný čas oděvní značka pro mladé smýšlející a aktivní lidí. Podstatou je funkční design, syté barvy a fascinující tiskové vzory, které jsou inspirovány z globálních trendů.


ICEPEAK  olympijský

Finnish Olympic Team will rise to international forefront of sports fashion with Icepeak collection
 
 


ICEPEAK ANNOUNCED AS OFFICIAL SPONSOR FOR NORWEGIAN SKI JUMPING TEAM


 


 


Velikost:

XXL/56