lyže Kastle MX84 s vázáním K12 CTI Pro model 2019

Kód: 5d021a781dd81

Výrobce Kästle

Vhodné pro terén ze 70 až 90% upravené sjezdovky

Vhodné pro oblouk krátký oblouk
střední oblouk
dlouhý oblouk

Dostupnost Máme skladem

Běžná cena s DPH: 29 140,- Kč
Sleva: -79%
Akční cena bez DPH: 4 950,- Kč
Akční cena vč. DPH: 5 990,- Kč

Vyberte velikost:lyže Kastle MX84 s vázáním K12 CTI Pro model 2019

  • Bazarové lyže, jednu sezónu používané v rakouské půjčovně či na testovacích akcích.
  • Lyže jsou po kompletním servisu - broušení skluznice, broušení hran, voskování za horka a po kontrole funkčnosti vázání.
  • Všechny nabízené lyže jsou pravidelně odborně servisované, známe jejich celou historii a ručíme za to, že nakoupíte s výhodným poměrem cena/výkon!
  • Lyžím rozumíme, prodáváme, lyžujeme, servisujeme už od roku 1991.
  • Garantujeme, že budete mít zánovní lyže, se zárukou 2 rok od data koupě

Skluznice po servisu: po servisu - stav 100%

Hrany po servisu: po servisu - stav  100%

Množství a síla hrany: stav velmi dobrý  80 - 90%
Povrchová úprava:  stav dobrý  70 - 80%
Povrch lyží je pouze poškrábán běžným užíváním.


Kästle – návrat legendy ve velkém stylu

Rakouská prémiová značka Kästle. Tradice této značky sahá až do roku 1924 a na svém kontě má mnoho medailových úspěchů. Stačí si jen připomenout nejznámější tváře této značky, jako byli: Toni Sailer, Andreas Wenzel, Pirmin Zurbriggen a například fenomenální Nor Kjetil  André Aamodt. U nás má tato značka velkou tradici a mnoho lyžařů zamáčkne nostalgicky slzu, když vzpomene na své sportovní či závodní začátky na lyžích Kästle.
 

Znovuzrozené Kästle, ale nehledí do minulosti, ale především do budoucnosti. Novými majiteli firmy jsou dlouholetí závodní lyžaři, kteří působí zároveň jako vrcholoví manažeři.  

 

Momentálně zřejmě nejznámější tváří značky Kästle je několikanásobný medailista z X-Games a freeridová legenda Chris Davenport

 

DESIGN A KVALITA

Současné lyže se vyznačují jednoduchým, nadčasovým designem, kterému dominuje průhledný otvor na špičce, případně patě. Tento tzv. hollowtech je nejenom poznávací značkou, ale také výrazně snižuje váhu lyže až o 15%procent a zlepšuje její chování při jízdě.  V praxi to znamená, že lyže daleko rychleji pohlcuje vibrace a neztrácí kontakt s podložkou.

Ještě důležitější než design je kvalita, která je alfou a omegou a navazuje na bohatou tradici a historii značky. Použité technologie nejsou o hledání nových „jednoročních marketingových“ výstřelků, ale o prověřených a precizních konstrukcích s použitím nejlepších prémiových materiálů. Všechny lyže jsou vyrobeny pomocí sendvičové technologie, která se dlouhodobě ukázala jako nejefektivnější a nejpropracovanější. Umožňuje kombinaci materiálů v „jádře“. Hlavním stavebním prvkem je, ale vždy kvalitní dřevěné jádro, které se liší podle zaměření lyže.


Kastle MX84 s vázáním K12 CTI Pro model 2018

Nová MX84 má nově tvarovanou špičku i patu, stále si však drží standardní camber bez sebemenšího náznaku rockeru. Nové krojení přináší kratší rádius, než jsme byli zvyklí u předchůdce. Máme co do činění se zajímavým allmountainem, který kašle na dobu rockerovou a měl by být velmi dobře použitelný i na velmi tvrdých tratích a pro rychlé on piste lyžování.

Odkaz: https://www.youtube.com/watch?v=vHZouoBS1hk

 

Univerzální lyže postavené zejména pro lyžování na upravené sjezdovce, díky svým parametrům ale pomohou na rozměklé sjezdovce a mírně přispějí ke komfortu jízdy v měkkém sněhu (prašanu). Výseč jejich dovedností obsáhne zejména obvyklé podmínky (upravená, ale měkká sjezdovka) a průměrné jízdní situace (rychlost, délka oblouku).

Cílová skupina: Sportovní až agresivní lyžaři jezdící na různých površích ve středním oblouku střední a vyšší rychlostí
.
Doporučená délka: -15 až + 5 cm k výšce postavy.

Konstrukce je tvořena: Karbonová konstrukce s dřevěným jádrem, dvě vrstvy 0,5 mm titanalu
Technologie : Hollowtech - vysoce odlehčená špička lyže, vyplněná skluznicí a skelnými vlákny pomáhá snižovat nežádoucí vybrace až o 15 %
 
Vázání: K 12 CTI (Marker) Rozsah nastavení v normě DIN 3-12 (cca 45-135 kg).
 

MX84

Dimensions

Length Weight Radius
152 cm 1678 g/ski 11.5 m
160 cm 1766 g/ski 13 m
168 cm 1855 g/ski 14,6 m
176 cm 1943 g/ski 16,3 m
184 cm 2031 g/ski 18 m

MX84

Waist

Area Breadth
Tip 128 mm
Waist 84 mm
Tail 112 mm

 

Recenze lyží Kästle MX84 2017/2018, testovaných v rámci kategorie Allround lyže na sjezdovky. Skitest se uskutečnil ve spolupráci s Realskiers.com a s podporou Masterfit.

Tip redakce
Existují lyže, které z vás udělají lepšího lyžaře, jakmile je zapnete. MX84 od Kästle jsou právě takové. Jakmile je postavíte na hranu, pocítíte, jak skvěle drží a jak klidně a sebejistě projede oblouk od začátku až do konce. MX84 svádí k pokušení zrychlit, protože poskytuje lyžaři jedinečný pocit bezpečí spolu se 100% ovládáním, a to i při nejvyšší rychlosti. Pro tenhle pocit se vyplatí zaplatit o pár korun víc. MX84 vás nikdy nenechá ve štychu, bez ohledu na to, jak moc zledovatělá je sjezdovka. S MX84 můžete samozřejmě dělat i krátké obloučky, hlavně na kratších tratích, ale je to, jako byste ve Ferrari měli neustále zařazenou dvojku.

MX84 je vyrobena speciálně pro technicky zdatné lyžaře, kteří ovládají přesnou práci s přechody z hrany na hranu. Se svým jednotným vykrojením od špičky lyže až po její chvost poskytuje MX84 plný, téměř magnetický kontakt se sněhem. Většina testovacích lyžařů byla absolutně nadšená. Na hodnotících listech jsme si dokonce přečetli: „Tohle je nejlepší lyže všech dob!“
 

 

 

Velikost:

184


Zařazeno v kategorii

1)

2) Lyžování - značky > Kästle